O mně
Jsem sportovec, student a muzikant. Bydlím pod Suchým Vrchem v Orlických horách a střídavě v Praze, kde studuji ČVUT. Letos jsem objevil i horské běhy, které jsou super volbou, když není sníh. Rád cestuju, letos mám za sebou například cestu na kole až do Itálie.
Nejcennějším výsledkem pro mě je...
Vybral bych asi 9. místo na Bokami Západných Tatier ve dvojici s Fabošem. I tam byly ale rezervy, protože mě ještě den před závodem trápila střevní chřipka a v první etapě se nás smůla držela v podobě Kubovy (Fabiána) zlomené lyže.
Moje cíle
pro nadcházející sezónu

Pro letošek mám dva hlavní cíle. První je úspěšně absolvovat co nejvíce závodů Českého poháru samozřejmě s co nejlepším umístěním. Druhý cíl je druhá účast na legendárních závodech Bokami Zadných Tatier, kde bych rád zabojoval o vyšší příčky než na předchozím ročníku. Dále budou ve hře závody Středoevropského poháru, Koruny Beskyd a pokud bude čas, tak i menší závody v okolí.

do budoucna
Do budoucna bych chtěl mířit určitě i na stupně nejvyšší,  alespoň co se tuzemska týká, ale vše je závislé na zkombinování téměř každodenních tréninků se studiem a prací v Praze a spoustě dalších aktivit.
Categories: