Zima je za dveřmi, a tak je potřeba makat a poctivě se připravit na skialpinistickou sezónu. Právě probíhá období chladných podzimních tréninků v mizerným počasí. V sobotu 4.11. jsme se představili taky na legendárním Adrkrosu, kde jsme mimo jiné mohli porovnat síly s mnoha dalšími skialpinisty. Vítězem se například stal Dominik Sádlo a na třetím místě finišoval také výborný Radek Groh. V nemalé konkurenci jsme posbírali slušná umístění (Skalda 8., Kuba Stejskal 12., Matyáš 20. a Kuba Urban 77.)

Pro zkvalitnění letošní přípravy jsme se rozhodli vypravit na krátké, ale věříme, že výživné, 5-denní soustředění na rakouském ledovci Stubai. Tam už nás doplní i na Adrkrosu chybějící Faboš a Žofin Možnost “natočit” výškové metry na sněhu už v půlce listopadu je nenahraditelná a věříme, že se pozitivně promítne do našich výkonů.

Asi jste si všimli, že jsme zároveň před sezónou spustili nový web, kde můžete najít jednak něco málo o našich závodnících, o samotném oddílu a v průběhu roku budou přibývat i reporty ze závodů a další články.

Za podporu vděčíme Dynafitu, díky němuž budeme letos závodit se špičkovou výbavou a snad i v kombinézách s vlastním oddílovým designem. Děkujeme taky ústeckému Sport Bártu.

Categories: Novinky

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *