O mně
Jsem bajker, běžec, skialpinista a profesionální voják.Moje sportovní kariéra začala už v roce 2005, kdy jsem jel své první závody na horském kole. Od té doby jsem se zúčastnil vice než tří stovek závodů, v juniorech a mužích do 23let reprezentoval Českou republiku. V posledních letech se zaměřuji především na maratony, například v roce 2016 celkové vítězsvtví na jednom z nejtěžším maratonů u nás – Drásalovi. Dále pak třeba extrémní závody, jako například štafetový Dolomitenmann.

Na kole ale nejezdím celý rok. V zimě 2014/2015 jsem poprvé vyzkoušel, jaké to je jít na lyžích s ‘’tulením pásem’’. Rok na to první závody na těžkých freeridových lyžích a první bedna v amatérech. Následoval nákup lehkých závodních skialpů a první Český pohár.

Nejcennějším výsledkem pro mě je...
 V sezóně 2017 už se začalo dařit! 2. místo v závodě Českého poháru v Rokytnici nad Jizerou – O dřevěného Krakonoše, je zatím můj nejlepší výsledek. Dále těžké závody na Slovensku a v Polsku.
Moje cíle
I v následujících letech bych se chtěl zlepšovat, absolvovat více zahraničních startů v těžších podmínkách. Dále závody dvojic. Legendární Bokami Západných Tatier – to bude vrchol této sezóny!

 

 

 

Categories: