O mně
Ke skialpům jsem se dostal před pěti lety, když jsem v zimní sezoně pracoval jako instruktor lyžování. Skialpinistickým závodům se věnuji krátce, teprve dva roky. Dříve jsem závodil na horských kolech, ale to jsem bohužel z časových důvodů musel omezit. Poslední dobou se věnuji více sportům, ke kolu jsem přidal běhání, volejbal, plavání a také jsem začal lézt po skalách. V krvi mám však odjakživa lásku k horám. V loňském roce se mi také splnil celoživotní sen, když jsem se stal záchranářem Horské služby ČR.

Nejcennějším výsledkem pro mě je...
Z mých dosavadních výsledků, kterých jsem za mojí krátkou závodní kariéru dosáhnul, si určitě nejvíce cením umístění na závodě Bokami Západných Tatier 2017, kde jsme spolu s Kubou Stejskalem skončili na 9. místě celkového pořadí.

Moje cíle
pro nadcházející sezónu
V letošní sezoně chci bojovat v závodech ČP o top 5 v celkovém pořadí . Pokud to časové možnosti dovolí, chtěl bych skončit do třetího místa v celkovém hodnocení ČP. Taky bych rád vylepšil své umístění z loňských Bokami a se ctí bych se chtěl zúčastnit Sella Ronda Skimarathonu. Hlavně se chci ale skialpinismem bavit a být součástí té super komunity.

Categories: